DÁKINÍ JÓGA OLOMOUC A PROSTĚJOV

Ve světě kolem sebe preferuji osobitý a nekonvenční přístup, harmonické prostředí, práci srdcem a znalosti. Tyto kvality se snažím vkládat i do své práce. Na lekci v Dákiní jste vedeni krok za krokem, vždy víte, jak se svým tělem zacházet tak, abyste cvičili správně. Zaměřuji se na to, abyste měli dobrý pocit sami ze sebe, z prostředí, z odborně vedené lekce i kvalitních lektorů. Mým přáním je, abyste si v Dákiní centrech odpočinuli, naladili se sami na sebe a odcházeli s pocitem lehkosti v těle a tiché radosti uvnitř duše.

SOUKROMÉ LEKCE JÓGY OLOMOUC A PROSTĚJOV 

Čas, který spolu trávíme na individuální lekci, Vám přináší možnost odpoutat se od světa kolem, ztišit vnitřní procesy a uvědomit si sami sebe. Úvodní meditace probouzejí větší schopnost řídit mysl a stát se spíše pozorovatelem, který je nezávislý na dění kolem něj. Meditační techniky Vás také učí nezaplétat se v reálném životě do vlastních emocí a nenechat jimi řídit svůj život. Co se pozic týče, asistuji v každé  z nich, kladu důraz na jejich správné provedení a učím Vás správně a kvalitně dýchat. Vy se pak učíte přenastavovat zažité stereotypy v těle a navracíte mu zdraví a odolnost vůči stresu. V závěru končíme lekci odpočinkem - relaxací, jejíž součástí je krátká masáž hlavy a šíje.

Osobně individuální lekce jógy miluji - možnost věnovat svou pozornost každému z vás jednotlivě a nacházet ta nejlepší řešení pro dispozice Vašeho těla je pro mne kreativní a naplňující činností. V neposlední řadě jsou setkávání s vámi tím, co každodenně rozvíjí mé dovednosti, neboť každý z vás je naprostým originálem, jak po fyzické, tak po duševní stránce. 

CENÍK SOUKROMÝCH LEKCÍ

Vaše 1.návštěva 75 min

pouze 1 osoba

1000 Kč

Pravidelné lekce 1x za 14dní 60 min

1 osoba

550 Kč

Pravidelné lekce 1x za týden 60 min

1 osoba

500 Kč

Pravidelné lekce  1x za 14 dní 60 min

2 osoby

700 Kč

Pravidelné lekce 1x za týden 60 min

2 osoby

650 Kč

SKUPINOVÉ LEKCE JÓGY

Provázím Vás světem jógy krok za krokem. Dopomáhám v pozicích tak, abyste se v nich cítili co možná nejlépe a využili na maximum jejich benefitů. Jóga není pouhé cvičení - na svých lekcích Vás vedu ke zklidnění mysli, umění meditace a schopnosti naladit se na klidný prostor uvnitř Vás.

Skupinové lekce jógy probíhají dle rozvrhu.  Lekce v Olomouci, které v našem týmu lektorů vedu já, mají formu pouze čtvrtletního předplatného (cena lekce x počet lekcí ve čtvrtletí). Pokud si přejete lekci vyzkoušet, je potřeba se předem nahlásit a informovat se o volné kapacitě. Neodchozené lekce propadají. Lekce v Čehovicích již neprobíhají. Zde se věnuji klientům již pouze individuálně na pravidelných soukromých lekcích - objednejte se prosím smskou či vyplněním formuláře na těchto stránkách, děkuji.

Cena jedné lekce (jednorázově i ve čtvrtletí):

60min 150Kč    90min 200kč

ROZVRH  LEKCÍ 

vedené mnou 

  

JÓGA OLOMOUC

ÚTERÝ 16-17,30 - OBSAZENO

Hladivá a jemná hathajóga, která uvolní tělo i myšlenky

ÚTERÝ 18-19,30 -  OBSAZENO

Cvičební vinyasa, která zahřeje tělo a zapotí tričko

ROZVRH LEKCÍ 

vedené mnou 


JÓGA PROSTĚJOV

Od roku 2020 poskytuji pouze INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY  

Skupinové lekce zrušeny.

NĚCO MÁLO O JÓZE...

Jógu chápu jako ucelený systém pracující na všech částech lidské bytosti. Souzním s touto filosofií, která považuje člověka za multidimenzionální bytost sestávající z  fyzického, emočního, mentálního, duševního a duchovního těla. Každé této části je jóga schopná se věnovat, a tak sice "cvičíme jógu", ale spíše následujeme koncept směřující k harmonii všech částí celku. Jsem zastáncem jógy, která má terapeutický význam. Nesdílím praktikování "krkolomných" pozic na běžných hodinách jógy s "běžným" prototypem evropského těla 21.století, protože od jogína žijícího v době vzniku jógy v její kolébce-Indii, nás dělí nejen několik staletí či tisíciletí, ale také jiný genofond těl v rámci světadílů. Našemu západnímu tělu není vlastní to, co indickému, a průběh staletí navíc výrazně změnil způsob života západního člověka. Pro mnohé z nás je typické určité držení těla odpovídající stereotypům, jako je dlouhé sezení u pc nebo za volantem auta a dimenze náročných pozic pro nás není ani dostupná, ani bezpečná a možná pro určitá těla ani nikdy nebude.. A já jsem přesvědčena, že to nevadí, a že to dokonce není podstatou jógy - v praxi fyzických ásan jde o to tělo zpružnit a zpevnit, nikoliv nepřirozeně rozvolnit. Dle mého názoru jde především o to nastavit tělo anatomicky správně a umět se pohybovat přesně na hranici, před níž je nuda a není progres, a za níž se nachází vůle ega a zranění.


Na hodinách jógy je mojí motivací poskytnout Vám především celkovou pohodu, zpřístupnit Vám stav vyladěného nitra, tichý prostor mysli, uvědomělou práci na svém těle, láskyplný přístup k němu a v každém závěru lekce dokonalý prožitek uvolnění v ásanami otevřeném těle.


JÓGA JE ŽIVOTNÍ STYL. PROBOUZÍ VNÍMAVOST V TĚLE A UČÍ VLÁDNOUT MYSLI.