SEMINÁŘE OSOBNÍHO RŮSTU

OLOMOUC a PROSTĚJOV 

Mým cílem je podporovat ve Vás duševní růst, touhu pochopit zákonitosti kosmu a umění žít v souladu s nimi. Vedu jednodenní setkání i víkendové pobyty, jejichž náplní je seberozvoj spolu se cvičením jógy.

AKTUÁLNÍ KURZY SEBEROZVOJE

podzim 2020

VÍKEND PRO ŽENY

OBJEVTE ZÁKONY KOSMU A TVOŘTE SVŮJ ŽIVOT VĚDOMĚ

Další z řady našich jogově-tvořivých víkendů na rodinném penzionku v Plinkoutě,.Těšit se můžete jako vždy na ranní a večerní cvičení jógy, sobotní saunu s venkovním bazénkem a samozřejmě programem navíc - tentokrát o tom, JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT. Co všechno se nám v životě může skutečně splnit, a jak dostat své vize sem dolů na zem - protože naším skutečným cílem tady na Zemi je žít šťastný a smysluplný život.

KDE: Penzion Pod lipami, Plinkout 30 (cca 50km od OL směr Rýmařov)

KDY:  2.-4.října 2020  (pá 18h, ne 11h)

CENA: 3000 Kč zahrnuje program, vege domácí stravu, ubytování na posteli (nebo matrace na zemi v pokoji, minus 100kč)

S SEBOU: pohodlné oblečení na procházku v přírodě, oblečení na cvičení, karimatku, případně polštářek a tenkou deku na meditace a relaxace; obec není vybavena obchodem; penzion nenabízí výdobytky dnešní doby (TV, radio apod, pouze wifi)

Přihlášky: do 21.9. prosím zašlete nevratnou zálohu 1000kč jako rezervaci, počet míst je kapacitně omezen (aktuálně zbývají 3 místa). Účet 209501893/0300, do zprávy pro příjemce napište prosím "Plinkout" a Vaše jméno

Velmi se těším na pohodu s vámi, víkendy v Plinkoutě mají své tamní kouzlo, neopakovatelnou atmosféru klidu a pohody, a samozřejmě naši tvořivou, a tak trochu i čarovnou energii....

ON-LINE KURZY

STÁLE OTEVŘENO! Všechny on-line kurzy probíhají formou výukového prostředí Facebooku - pro každý kurz je vytvořena samostatná soukromá skupina. Přihlašovat se můžete kdykoliv, pracujete si svým tempem, ve  Vámi zvoleném čase. Všechna videa a materiály Vám zůstávají. Více informací se dočtete níže:

Kurz on-line jógy, který Vás krok za krokem povede k umění správného nastavení ásan. Naučíte se jednoduchou a účelnou jogovou sestavu, kterou budete moci cvičit doma.

Kurz je pro Vás stabilně otevřen - přidejte se k nám kdykoliv. Videa Vám zůstávají a jsou trvale k Vaší dispozici.

Kurz obsahuje 5 x 60 minut základních cvičebních lekcí, které Vás učí, jak správně a fyziologicky cvičit jógu.

 • 1.lekce: sestava ve stoje
 • 2.lekce: sestava v sedu
 • 3.lekce: posílení středu těla
 • 4.lekce: cviky na otevření kyčlí
 • 5.lekce: pozice na pevná a otevřená ramena

Navíc obdržíte bonusové lekce:

 • 2x lekci jógy speciálně zameřenou pro pružnost páteře
 • 1x lekci s ojedinělou cvičební sestavou Pozdrav Měsíci
Jako dárek a poděkování ode mě dostáváte:
 • 10 videí s návody, jak využít atributy jogové filosofie pro svůj vlastní spokojený a naplněný život

CO POTŘEBUJETE, ABYSTE ZÍSKALI KURZ "JÓGA KROK ZA KROKEM"?

 • kurz probíhá na Facebooku
 • vyhledejte skupinu JÓGA KROK ZA KROKEM (ZDE)
 • požádejte o přidání do skupiny
 • nečekejte na výzvu a uhraďte kurzovné na účet: 209501893/0300 
 • po připsání platby na účet bude Vaše žádost do skupiny přijata a můžete se pustit do svého on-line jógového kurzu :-)

CENA: 600 Kč (č.ú. 209501893/0300)

INFO: Účast na kurzu je podmíněna předem přijatou platbou na výše uvedený účet. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte pozn.: "Kurz krok za krokem" - děkuji.

Shlédněte ukázku z videí, které Vás krok za krokem kurzem provázejí:

Láká Vás svět energií? Rádi byste podpořili svůj duševní růst? Toužíte najít nástroj, který Vám pomůže s vyladěním Vašeho nitra?

Jste srdečně zváni na skupinu věnované umění práce s kyvadlem. Naleznete zde základní tipy, jak se naučit pracovat s pomocníkem, který Vám dodá více důvěry v intuici a dopomůže Vám být stabilněji vyladěni na své Vyšší moudré Já.

Práce s kyvadlem obsahuje širokou paletu způsobů a možností, jak najít a vyčistit bloky energetických drah a čaker, aurických těl a orgánů. Lze pracovat též na hladinách podvědomí a uvolňovat nánosy starých časů a zvyklostí, které nám mohou bránit čistě a radostně prožívat sebe sama, svou skutečnou podstatu.

Kurz obsahuje podrobné videonávody, jak pracovat, včetně materiálů v elektronické podobě. Nacházíte se v učebním prostředí, kde jsou příspěvky řazeny formou LEKCÍ. Krok za krokem jste vedeni k fundované práci, která má svá určitá počáteční pravidla. Jejich osvojením Váš mozek přijme určité postupy, které se Vám v průběhu času stanou přirozené a Vaše práce bude přesná a čistá.


CO POTŘEBUJETE, ABYSTE ZÍSKALI KURZ "UMĚNÍ PRÁCE S KYVADLEM"?

 • kurz probíhá na Facebooku
 • vyhledejte skupinu UMĚNÍ PRÁCE S KYVADLEM (ZDE)
 • požádejte o přidání do skupiny
 • nečekejte na výzvu a uhraďte kurzovné na účet: 209501893/0300
 • po připsání platby na účet bude Vaše žádost do skupiny přijata a můžete se pustit do svého on-line čarovného kurzu :-)

CENA: 600 Kč (č.ú. 209501893/0300)

INFO: Účast na kurzu je podmíněna předem přijatou platbou na výše uvedený účet. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte pozn.: "kyvadlo" - děkuji.