TERAPIE KARTAMI

Výklad karet Prostějov

Nepovažuji se za kartářku. Mým posláním je rozšířit vědomí klienta způsoby, jež korespondují s jeho nitrem. Mluvím k Vám jazykem, který se dotýká Vaší duše. Pochopíte, jak tvořit, žít a milovat tak, abyste ladili se svým duševním Já...

LÉČIVÉ VÝKLADY KARET 

Od výkladu karet lidé většinou očekávají předpověď budoucnosti ve stylu "co mě čeká a co mě nemine". Je spíše vzácností, když se lidé ptají, čím si možnou budoucnost způsobují či naopak blokují..... V průběhu let své praxe vnímám budoucnost a osud jako kombinaci naší svobodné volby versus určitá danost, chcete-li "osud". Nicméně, ikdyž určité milníky života jsou a s vysokou pravděpodobností se stanou, tak míru a charakter události zcela jistě ovlivníme svými postoji a způsobem myšlení. Pakliže jsme ochotni nastavit sluch, zrak, mysl  a srdce Kosmu/Bohu, pak nám laskavě a velmi zřetelně ukáže, kudy jít tak, abychom naplnili svůj pohár štěstí.

Buďte tedy výjimkou - ptejte se sebe, kartářek či terapeutů, jakým - byť nevědomým způsobem utváříte to, co nechcete a stejným způsobem se ptejte, jak vědomě můžete ovlivnit cestu svého života tak, abyste v něm hráli hlavní roli, a přitom dokázali naslouchat. Jedině tato kombinace zajistí, že 1) žijeme sami sebe     2) to, co k nám patří    3) způsobem, který nás ctí.

A proč léčivé? Jak jsem výše uvedla, mé výklady Vám sice ukáží možnou budoucnost, ale pokud jste připraveni, pak spíše promluví k Vašemu srdci a osvícené části Vaší mysli, aby ve Vás probudily potřebu a touhu žít sami sebe a být si vědomi té obrovské moci, která ve Vás dřímá a díky které TVOŘÍTE SVOU REALITU. 

VÝKLAD NA ROK 2020

To, co poskytuje tato doba nám všem, je právě tím, o čem hovoří číslovka 20, jenž je v letošním roku obsažena hned 2x. V tarotu je to karta "Posledního soudu" a vypovídá o tom, že život přichystá změny, jejichž existenci nemůžeme ovlivnit, nýbrž k nim zaujmout správné stanovisko a postoj. Pakliže se nám toto podaří, pak karta slibuje vnitřní obrodu, skutečnou změnu, nový začátek a osobní vnitřní pokrok. Co z toho plyne? Je jen na nás, jak to, co se právě teď děje všude kolem nás, uchopíme. Co dobrého si vezmeme pro svůj vlastní život a jaké změny v něm každý z nás (a tedy i jako lidstvo) zaujmeme. Pakliže chcete nahlédnout pod roušku toho, co právě Vám letošní rok pravděpodobně přinese, pak jsem Vám ráda k dispozici. Můžeme naše setkání uskutečnit osobně, přes telefon, WhatsApp nebo Messenger, nejlépe s kamerou (není nutností). Tento způsob je stejně živý, aktivní a přítomný jako skutečná přítomnost klienta při výkladu karet či terapiích.

A proč terapeutický? I přes svůj dar vnitřního vidění se nepovažuji za věštkyni, která by předpovídala "dva domy a čtyři ženichy" ;-) Svůj vhled zaměřuji spíše na to, jaké postoje nám předkládá naše podvědomí a co díky nim vytváříme. Jak se tyto postoje dají změnit tak, abychom vytvářeli realitu, jež nám přinese radost, hluboké naplnění a pocit, že jdeme tou správnou cestou ke svým cílům...

ŽIVOT K VÁM STÁLE HOVOŘÍ - NASLOUCHEJTE MU SKRZE SVÉ MOUDRÉ NITRO.

CENÍK 

Výklad karet Prostějov

Léčivé výklady karet

 90 min

1000 Kč

OBJEDNEJTE SVŮJ ČAS

Výklady probíhají pouze v centru Dákiní Prostějov, adresa Čehovice 69. Objednací lhůta 2-3 týdny.

Vyplňte, prosím, níže uvedené informace, napište mi PŘEDEM, zda se můžete dostavit dopoledne či odpoledne, a já se Vám co nejdříve ozvu zpět s návrhem termínu.