MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Svého času byly mým hlavním profesním zaměřením masáže. V průběhu let jsem přešla k terapiím a nabídkám technik duševního rozvoje, ale na masáže ráda vzpomínám. Byla jsem terapeutem, který zprostředkovával klientům zejména klidné duševní rozpoložení, zážitek hluboké relaxace a stav bezčasí. Stejné pojetí jsem si pak z masáží vzala s sebou i do světa jógy. Na masírování v posledních letech již nezbývá prostor, nicméně když čas dovolí, ráda ženám nabízím dvě z mých nejoblíbenějším masáží....
Milé ženy, pokud patříte k těm, které mají rády teplo a v zimních měsících se vám ho nedostává, přijďte se zahřát exotickou masáží, která využívá tepla lávových kamenů. Proniká hluboko do svalů, uvolňuje zatuhlost a dopřává mysli spočinutí v opojném světě relaxace. 
Při této masáži jsou kameny nejen přikládány, ale také jimi masíruji tělo v rámci energetických drah a akupresurních bodů. Stres a napětí necháte odplouvat v rytmu hřejivých tahů, kterými zregenerujete a nabydete nových sil. A jelikož jsem se kdysi věnovala i thajským masážím, některé z příjemných technik protažení vkládám i do této masáže, aby byl Váš pocit harmonie dokonalý.

V závěru se pak Vaše mysl bude doslova tetelit blahem - dopřejete si krátkou masáž hlavy, obličeje, šíje a dekoltu.

Masáž je určena ŽENÁM a vybírat můžete z variant 60 a 90 minut.

THAJSKÁ MASÁŽ HLAVY A CHODIDEL

Další masáží, kterou Vám vřele doporučuji si dopřát, je thajská masáž, která se zaměřuje speciálně na chodidla a pokožku hlavy, obličej. a svaly šíje. K masáži chodidel se používá speciální dřevěný kolíček, který prohloubí účinek i intenzitu doteku, která přese všechno zůstává příjemná. Masáž využívá akupresurní body, jejíchž stimulací dochází k podpoře funkcí vnitřních orgánů. Přispívá k pocitu lehkých, vitálních nohou.

Masáž hlavy je pak navýsost příjemnou a luxusní záležitostí pro všechny milovnice masáží. Bezolejová část stimuluje pokožku hlavy, je výborná proti migrénám a uvolňuje napětí z myšlenek. Za použití oleje si užijete jemnou masáž obličeje a dekoltu, která zkrátka patří do ženského světa. Nakonec si na své přijde i oblast krku a ramen, kde se často kumuluje svalové napětí ze stresu a spěchu. Ten odložíte jak mávnutím kouzelného proutku a dovolíte, aby se svalstvo šíje znovu uzdravilo, a spolu s tím vstoupil do Vaší mysli klid, blaho a pocit štěstí... 

Masáž je opět určena pouze ŽENÁM a vybírat můžete variantu 60min. 

CENÍK

Masáž lávovými kameny

60 min

650 Kč

Masáž lávovými kameny

90 min

1000 Kč

Thajská masáž hlavy a chodidel

60min

650 Kč