TERAPIE VHLEDU

Každý, kdo pracuje s lidmi, má své specifikum. Někteří mají dar léčit rukama, jiní předpovídají budoucnost. Mojí devizou je
ROZŠIŘOVAT VĚDOMÍ.

Rádi byste uchopili svoji momentální situaci/nemoc/vztah z jiného úhlu pohledu, který by Vám dal hlubší smysl? Já takovému pohledu na věc říkám "vědomý". To proto, že postrádá strach, a naopak je v něm přítomna zodpovědnost za sebe sama, která nám poskytuje obrovskou moc věci skutečně změnitVe spojitosti se mnou tedy nejde o věštění budoucnosti ani o léčení těla, ale o odhalení příčin toho, co způsobilo Váš nynější stav. Společně nahlédneme do Vašeho života z hlediska kauzality = příčinných souvislostí. Úspěch naší společné práce je dán mírou Vaší skutečné touhy najít způsob, jak situaci přenastavit osobní změnou - jde především o to změnit způsob uvažování o dané věci a souvisejících událostech.

Vrátíte si zpět svou sílu transformovat  životní situace uvědoměním si jejich podstaty, přijetím současného stavu a přenastavením chybných podvědomých vzorců z minulosti, které Vás do situace dovedly. To se děje spontánně samo, když se vyladíte do frekvence své duše - do místa, které je svrchované, nikomu nepodřízené a je prosto jakéhokoliv omezení či strachu.

K této práci využívám především:
vhledu (schopnost vidět do kauzálních rovin včetně podvědomých struktur Vaší mysli)
- přesného vyladění na Zdroj (překládám do slov informace, které čtu z informačního pole, jenž utváří Vás a Váš život; následně Vaše informační a energetické pole slaďuji s polem nejčistšího Zdroje tak, abyste byli schopni své věci  PŘIJMOUT, POCHOPIT a následně ZMĚNIT)

POMOHU VÁM SPOJIT SE S DUŠÍ A KRÁČET ŽIVOTEM CESTOU SRDCE.

CHCETE-LI ZMĚNIT SVĚT, NAJDĚTE NEJPRVE SAMI SEBE A SÍLU SVÉ JÁ ŽÍT - OPRAVDOVĚ, SPONTÁNNĚ A BEZE STRACHU.

CENÍK

Individuální sezení - terapie vhledu

90 min

1000 Kč

OBJEDNEJTE SI SVŮJ ČAS

Terapie probíhají pouze v centru Dákiní Prostějov, adresa Čehovice 69. Objednací lhůta 2-3 týdny.

Vyplňte, prosím, níže uvedené informace, napište mi PŘEDEM, zda se můžete dostavit dopoledne či odpoledne, a já se Vám co nejdříve ozvu zpět s návrhem termínu.